Tam, kde lišky chodí dávat dobrou noc

Kouzelná samota je s láskou zrekonstruovaná usedlost uprostřed poklidné středočeské krajiny. Její současná podoba vznikla s cílem proměnit venkovské stavení ve vilu určenou pro rodinnou rekreaci majitelů. Je v ní tak úplně všechno, co může moderní rodina ve svém volném čase potřebovat - od kvalitního vybavení přes spoustu míst k odpočinku, až po vyhřívaný venkovní bazén.

Budova bývalé stodoly, která slouží jako obytná místnost domu, je přímo spojena s prostorem zimní zahrady. Ta je uzpůsobena tak, aby se i za nepříznivého počasí dala využít k příjemnému trávení volného času. Díky proskleným stěnám si tak i v teple a pod střechou připadáte jako venku.

Součástí celé usedlosti je také další budova, v níž je osm ložnic a čtyři koupelny. Za zmínku rozhodně stojí i rozlehlá zahrada, která je osázená krásnou zelení, opatřená chodníčky i venkovním osvětlením, které během noci rozehrává kouzelnou hru světla. Najdete na ní také tři terasy, malý vinohrad a v zadní části dva malé rybníčky.

„Mohu potvrdit, že ať se sem vydáte v jakoukoli roční dobu, pokaždé je to tu trochu jiné, ale vždycky nádherné. Jste tu na samotě, kolem se pasou krávy a srny chodí až do zahrady. Zároveň je v okolí spousta krásných cílů k výletům, od zámku Vrchotovy Janovice přes golf na Konopišti či vyhlídkovou věž ve Votici,“ popisuje realitní agentka Michaela Heinlein, která se o prodej této unikátní nemovitosti starala.