Pár kroků od Jiřího z Poděbrad

Přímo nad Riegrovými sady v kompletně zrekonstruovaném historickém domě najdete byt 4+kk, ze kterého je dechberoucí panoramatický výhled na celou Prahu, a to včetně Pražského hradu.

Rezidence U Rajské zahrady navíc prošla v letech 2017 až 2019 kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování historických prvků a zakomponování moderní technologie. Dnes tedy nabízí ještě komfortnější a stylovější bydlení, než které si užívali jeho první majitelé. Navíc v atraktivní a perfektně vybavené lokalitě na rozhraní Žižkova a Královských Vinohrad.

„Tento velkorysý a zároveň útulný byt vznikl spojením dvou bytů ve čtvrtém podlaží. Luxusní interiér je navržen ve francouzském stylu a uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. V bytě je na míru vyrobená kuchyňská linka, samozřejmostí jsou dřevěné podlahy, zabudovaný audiosystém, světelné lišty, vestavěné skříně, prostorná šatna i designové koupelny,“ popisuje realitní agentka Marianna Aydinian, která pro něj našla nové majitele. To vše se rozkládá na úctyhodných 230 metrech čtverečních.