Odvážný krok, který se vyplatil

Projekt Tulipa Třebešín nabízí širokou škálu dobře dispozičně řešených bytů, jejichž společným jmenovatelem je prostornost. A to ať už mají velikost třeba jen 1+kk nebo naopak 4+kk.

Tam, kde býval pouze brownfield a několik skladů, vyrostlo ve třech etapách zhruba 600 bytů. Kromě nich tu vznikla také mateřská školka, večerka, pizzerie či kavárny, mezi domy pak příjemný a udržovaný zelený prostor. I tento projekt se tak řadí k těm, které výrazným způsobem zhodnotili místo, na kterém byly postaveny.

„Do míst, kam se nikomu nechtělo, si troufl developer AFI, což byl tehdy odvážný počin. Sama jsem v jednom z bytů bydlela a mohu tak z osobní zkušenosti potvrdit, že jde o opravdu příjemné bydlení. Byt v nejvyšším patře jsem si tehdy kupovala především kvůli prostorné terase,“ popisuje realitní agentka Jaroslava Brouzdová. Nalákal ji však také vzorový byt, který velmi stylově zařídila interiérová designérka Magdalena Hopkins.

„Hodnota i význam projektu v budoucnu jistě ještě porostou. Hned vedle se totiž Nákladové nádraží Žižkov, kde se počítá s velkým rozvojem lokality, která bude navazovat na projekt Tulipa Třebešín,“ dodává Jaroslava Brouzdová.