Oáza klidu uprostřed velkoměsta

V půvabném prostředí pražského Břevnova, přímo u parku Ladronka, vyrostl uzavřený areál projektu La Crone, který kromě bydlení v příjemně klidné lokalitě nabízí i mimořádný komfort. Jeho součástí je rozlehlá zahrada a díky umístění na kopci je odtud překrásný výhled do okolí i na historické centrum Prahy.

Velkoryse řešený byt s dispozicí 4+kk zaujme designovým minimalistickým interiérem navržený bytovým architektem. Jeho soukromá zahrada o celkové ploše přes 200 metrů čtverečních je navíc ještě obklopená okolní zelení a nabízí tak mnoho příjemných zákoutí k posezení s přáteli i relaxaci.

„Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, hlavní ložnice se šatnou a en-suite koupelnou, dva další samostatné pokoje, koupelna s vanou, prádelna a komora. Všechny prostory jsou nadstandardně vybavené. Místnosti mají dřevěné podlahy a vestavěný nábytek na zakázku, ambientní osvětlení, v koupelnách je luxusní sanita a obklady,“ popisuje interiér Josef Paroulek, který zprostředkoval prodej bytu.

„Na prodeji projektu La Crone spolupracovala naše realitní kancelář od samého začátku, proto nás velmi potěšilo, když se majitelé bytu při jeho dalším prodeji obrátili opět na nás. Z bytu i jeho zahrady se díky péči bytového architekta a profesionální zahradní firmy mezitím stala skutečná oáza klidu a pohody,“ vzpomíná Paroulek.