Když z oken vidíte na Pražský hrad

Vinohrady patří mezi nejprestižnější pražské čtvrti s rezidenčním bydlením, která má sice blízko do centra, ale díky rozlehlým Riegrovým sadům tu člověk vždycky najde klid, aby si od ruchu velkoměsta mohl kdykoliv odpočinout. Prémiové byty projektu Rezidence Churchill sem zároveň přinesly i moderní architekturu a komfort pro každodenní život.

Rezidence Churchill v Italské ulici nabízí výjimečné bydlení pro ty, kteří ocení perfektní dostupnost a docházkovou vzdálenost do centra Prahy, atmosféru historických Vinohrad a prémiovou kvalitu, kterou dům reprezentuje jak ve vlastních bytech, tak společných prostorách.

„Celý projekt byl navíc navržen tak, aby na jeho šesti podlažích své ideální bydlení našli jak mladí singles, tak početné rodiny toužící po rozlehlých bytech s terasami a zahradami. Samozřejmostí je příprava všech bytů na chytrou domácnost a tři patra garážových stání,“ popisuje koncept celého projektu jeho projektový manažer Petr Voják.

Výhodou je také lokalita. Za pár minut chůze jste na Staroměstském náměstí, v Pařížské ulici nebo v oblíbených podnicích, jako je Bugsy’s Bar nebo restaurace Aromi, Bottega Linka či Next Door by Imperial. Tady jste zkrátka uprostřed dění, ale zároveň zůstáváte příjemně stranou.

K tomu si připočtěte impozantní výhledy na stověžatou Prahu, Státní Operu a Národní muzeum, a také promyšlenou architekturu samotné rezidence, kterou charakterizují zaoblené tvary a čisté linie. Autorem návrhu je architektonický ateliér Aukett, z jehož pera pochází i sousední Rezidence Riegrovy sady.