S výhledem na klidné vlny Vltavy

Projekt, který naprosto změnil Holešovický přístav. Bydlení s překrásným výhledem na řeku Vltavu. Kromě tisícovky bytů nabízí také kancelářské prostory, obchody, restaurace a kavárny. Prague Marina do celé čtvrti přinesla úplně nový život.

První část projektu Prague Marina byla dokončena na přelomu let 2008 a 2009, a pražská čtvrť Holešovice se tak zcela proměnila. Vznikly tu překrásné a komfortní byty s výhledem, ale i spousta dalších míst a podniků, díky nimž celý přístav i jeho okolí úžasně ožil.

„Sám jsem zde nějakou dobu bydlel a v mých vzpomínkách bude mít Prague Marina navždy svoje místo. Rychle se rozvíjející okolní čtvrť a nezapomenutelný výhled na řeku nejen z rozlehlé terasy bytu, ale také ze všech ostatních místností, to bylo něco úžasného,” popisuje realitní agent Petr Voják.

Naznačuje tak zároveň, jak důležitý tento projekt pro Holešovice byl. Zahájil jejich stavební rozmach a odstartoval rozvoj čtvrti, kde dnes najdete ty nejmodernější kavárny, skvělé restaurace, ale i kluby a divadla. Zároveň šlo o úplně první projekt, který v Praze nabídl bydlení bezprostředně u vody, přičemž výhled na řeku tu mají opravdu úplně všechny byty včetně těch v nejnižších patrech.

Holešovický přístav, vybudovaný na konci 19. století, tak začal psát úplně novou, moderní a velmi příjemnou kapitolu, na kterou dnes navazuje třeba i nejnovější projekt rezidenčního bydlení Astrid Garden. Klikněte zde a objevte kouzlo tohoto projektu, která máme exkluzivně v prodeji.