Tam, kde bydlely filmové hvězdy

Rezidenční projekt Barrandovská zahrada těží z kontrastů. Soudobá architektura s čistými tvary a nejmodernějšími technologiemi zasazená do obrovské zahrady obklopené prvorepublikovými vilami a v ní minimalistický interiér bytu 4+kk zhotovený na zakázku renomovaným designerským ateliérem Kunc Architects.

Výjimečný byt v lokalitě, kde ve svých vilách bydlely ty největší filmové hvězdy, nabízí prostornou vstupní chodbu a velkorysý obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ze kterého je vstup na terasu s výhledem na Vltavu. Z průchozí šatny jsou přístupné dvě ložnice, koupelna s vanou a hlavní ložnice s vlastní koupelnou. Celý interiér je dílem prestižního Ateliéru Kunc Architects, a to do posledního detailu - architekti navrhli i všechny dekorace nebo praktické věci, jako jsou ručníky.

„K bytu patří také soukromá část jinak velké sdílené zahrady, což je výhoda, kterou má jen málokterá rezidence. Zahradu navíc velmi důmyslně navrhl Atelier Flera. Atmosféra divoké zeleně tu vyniká díky promyšleným cestičkám, které vám postupně odhalují skrytá zákoutí. Je tu však také dětské hřiště, grilovací posezení či altán s krásnými výhledy na Vltavu a pražskou metropoli,“ popisuje realitní agentka Gabriela Verner, která být pronajala.

K tomu si ještě připočtěte výhody bydlení na Barrandově, jako je božský klid jak v bytě, tak v zahradě, pohodlná dostupnost do centra města i na ruzyňské letiště. Výhodou místa je také nedaleký aqua park, blízkost Prokopského údolí, Chuchelského háje či samotné Barrandovské skály, na kterých dům stojí.