Bydlet na nejprestižnější adrese v Praze

Monumentální interiér, kterému vévodí nádherné vysoké stropy s původními pozlacenými štuky a stropní malbou. Byt, kde si opravdu připadáte výjimečně nejen proto, že bydlíte v jedné z nejžádanějších ulic ve městě – v Pařížské.

V druhém patře zrekonstruovaného secesního domu v Pařížské 10 se nachází už na první pohled unikátní byt 4+1, který tvoří prostorný obývací pokoj, přepychová kuchyně, tři krásné ložnice a dvě stylové koupelny. Samozejmostí je tu také šatna a komora.

„Majitel si dal záležet na maximálním zachování historických detailů, díky čemuž má tento byt neopakovatelnou atmosféru. Definují jej autentické parkety, velká okna, dvoukřídlé dveře a především nádherná stropní malba a pozlacený štukový strop. Původní dva byty dnes propojuje efektní točité schodiště,“ popisuje ty nejkrásnější prvky z celého prostoru realitní agentka Martina Uhnavá, která bytu našla nájemce.

Za zmínku stojí také výhledy směřující přímo do Pařížské ulice, které si lze užívat i během pití kávy na vlastním balkonu. Velkým benefitem tohoto krásného bytu bylo také zajištěné parkovací místo v blízkém hotelu Intercontinental, což ocení jistě každý, kdo se pokoušel v této části metropole zaparkovat.