Ve stínu rozkvetlých sakur

Moderně zařízený byt 2+kk v atraktivní a vyhledávané lokalitě na pražských Vinohradech je perfektní ukázkou dokonale promyšleného, do detailu vyladěného a maximálně využitého interiéru.

Ulice Na Švihance patří k těm nejkrásnějším na Vinohradech. Lemuje ji překrásná alej sakur a všechno potřebné je odtud vzdálené do 5 minut chůze. Ve třetím patře jednoho z činžovních domů je situován reprezentativní byt o rozloze 40 metrů čtverečních, ve kterém bydlel svého času i náš marketinový ředitel Josef Paroulek.

„Byt v krásném secesním domě Na Švihance byl pro mě začátek nové životní etapy. Ten pozdní březnový den vidím jako dnes, svítilo slunce a v ulici krásně kvetly sakury. Otevřeli se dveře a já během prvních vteřin věděl, že tento byt bude mou další životní štací. Útulný bílý interiér byl prozářený světlem a z každého detailu bylo patrné, že na něm bytový architekt zanechal kus poctivé práce. Úžasné nové parkety, mramor v koupelně a nábytek na zakázku. Nedalo se nic vytknout, byl jsem doma,“ vzpomíná, jak snadné bylo rozhodování, zda se sem nastěhovat.

Jeho interiér je navíc nejen vkusný, ale také velmi chytře řešený. Sestává ze vstupní haly s vestavěnými skříněmi, vzdušného obývacího pokoje s moderně vybaveným kuchyňským i jídelním koutem, a útulné ložnice. “Přestože se jedná o relativně malý prostor, je v něm úplně vše, co člověk k životu potřebuje a byt přitom stále působí příjemně vzdušným dojmem,” dodává realitní agentka Martina Uhnavá, která pronájem zajišťovala.