V glamour stylu

Hřebenky jsou jednou z nejvyhledávanějších a nejatraktivnějších rezidenčních lokalit v Praze. Nabízejí totiž jedinečné klidné prostředí bez ruchu projíždějících aut a přitom se skvělým dopravním spojením do centra metropole. Rezidence Hřebenky pak tomuto místu přidává opravdu luxusní možnosti bydlení.

„Byt s dispozicí 3+kk, pro který jsme v tomto projektu hledali nájemníky, je situován v prvním patře. Za jeho moderním interiérem stojí designérka Magdaleny Hopkins, která tvořila interiéry i pro slavný karlovarský hotel Pupp. Při vstupu do bytu na vás čeká elegantní hala, na kterou navazuje reprezentativní obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem. Kromě toho byt nabízí ještě dvě komfortní ložnice, praktickou šatnu a koupelnu,“ popisuje realitní agentka Martina Uhnavá, která se zaměřuje na pronájmy.

Tento byt však není rozhodně jediným, kterému se dostala péče našich realitních agentů. Projekt Rezdidence Hřebenky patřil do naší nabídky od samého počátku výstavby a LEXXUS NORTON tak zajistil prodej i následný pronájem většiny jeho bytů.