Snídaně na terase nebo v Café Savoy

Byt v novobarokním domě na rozhraní Malé Strany a Smíchova velmi vkusným způsobem spojuje historickou architekturu s moderním interiérem a také díky prostorné terase je v této lokalitě opravdovým unikátem.

Osmdesátimetrový a příjemně světlý byt s dispozicí 2+1 se nachází v prvním patře. „Interiér bytu působí velice svěžím a moderním dojmem a je tvořen vstupní chodbou, elegantní ložnicí, designovou koupelnou ve stylu první republiky, světlým obývacím pokojem, jehož součástí je i minimalistický kuchyňský a jídelní kout,“ popisuje Daniel Strnad z týmu pronájmů.

„Opravdovou raritou se pak byt stává díky terase, na které je možné vytvořit si zelenou oázu uprostřed města. Kousek od Anděla je něco takového naprostý unikát,“ dodává realitní agent, který bytu hledal nájemníky. Společnost LEXXUS NORTON předtím celý dům také prodávala.

Ulice Malátova, v níž se byt nachází, je velmi výhodně situovaná. Jde o pulsující část pražského Smíchova u Vltavy, která je tvořená převážně prvorepublikovými bytovými domy. Je to jen pár kroků od Kinského zahrady, od Kampy či Petřína, nedaleko je i Národní divadlo nebo slavná restaurace Cafe Savoy. Nákupní i zábavní možnosti jsou prakticky všude kolem, a městská doprava odtud jezdí doslova do celé Prahy.