Stylový loft plný designu a barev

Další typ zcela originálního bydlení nabízí prostorný loft na pražském Smíchově. Neuvěřitelně prostorný, velmi chytře řešený a opravdu stylově zařízený byt se nachází v druhé etapě Rezidence Sacre Coeur.

Nemovitost zaujme už svojí lokalitou. Z této klidné části Smíchova je to kousek do několika parků, jako jsou Petřínské sady, Kinského zahrady či Ladronka. Zároveň je odtud nedaleko obchodní centrum, spousta kaváren, restaurací a dalších služeb.

Uvnitř se pak skrývá hotový poklad - nadčasový dvoupodlažní loft 6+kk s terasou a předzahrádkou, který vás uchvátí svou vzdušností,prosvětleností a velkorysým prostorem s výraznými barevnými akcenty. Má velmi dobře řešené dispozice, kde každý z pokojů a ložnic má přístup do ensuite koupelen a je zároveň dobře oddělen od hlavní obývací části, což poskytuje soukromí a klid pro odpočinek nebo práci.

„Materiály použité v interiéru splňují nejvyšší standardy a respektují aktuální trendy. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Miele, obývací pokoj doplňuje zapuštěný bio-lihový krb i designové osvětlení, koupelny zdobí lesklý mramor a kvalitní vybavení od Villeroy & Boch,“ popisuje realitní agentka Sonja Prosková interiér bytu, jehož prodej zprostředkovala.

Unikátnost loftu podtrhuje také skutečnost, že Rezidence Sacre Coeur 2, v níž se nachází, získala mezinárodní ocenění MIPIM 2017 v kategorii Best Residential Development.