Život v oblacích

Vždy nás těší, když můžeme ukázat komplexnost našich služeb. V rezidenčním projektu Rezidence Churchill, který jsme měli exkluzivně v nabídce, se nám podařilo nejenom prodat, ale i pronajmout řadu bytů. A tento není ledajaký.

Jde o vůbec největší byt Rezidence Churchill, kterému náleží 227 metrů čtverečních v šestém patře. Dokonalým lákadlem však byl i kvůli velmi žádané lokalitě Vinohrad. Rezidence totiž stojí jen pár minut chůze od Jiřího z Poděbrad.

V nedaleké blízkosti jsou také Riegrovy a Havlíčkovy sady, které poskytují dostatek klidu i zeleně, díky nimž je tato lokalita ještě o něco atraktivnější.

„Výjimečný je také interiér bytu. Z prostorné vstupní haly se lze pohodlně přesunout do samotného srdce bytu - obývacího pokoje. Obývací pokoj je spojený s moderně vybaveným kuchyňským koutem a disponuje krbem. Dále pak 4 elegantní ložnice, 2 designové koupelny, 2 samostatné toalety, šatna a komora. Po obvodu bytu se rozprostírá exkluzivní terasa s plochou 60 metrů čtverečních skýtající panoramatický výhled na Prahu,“ říká realitní agentka Martina Uhnavá, která byt pronajala.